ACT AC4455 netwerk media converter 10000 Mbit/s Multimode, Single-mode Zwart
search
  • ACT AC4455 netwerk media converter 10000 Mbit/s Multimode, Single-mode Zwart
  • ACT AC4455 netwerk media converter 10000 Mbit/s Multimode, Single-mode Zwart

ACT AC4455 netwerk media converter 10000 Mbit/s Multimode, Single-mode Zwart

€ 145,00
Inclusief BTW Geleverd binnen 1 - 2 (werk)dagen
Aantal
Op Voorraad

ACT AC4455. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Converter output interface: 10GBASE-R, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Snelheid, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 1 A

ACT-AC4455
1 Item

Specifieke referenties

ean13
8716065517903
MPN
AC4455