SC/APC to SC/APC Simplex OS2 Single Mode Fiber Optic Adapter/Coupler with Flange
search
  • SC/APC to SC/APC Simplex OS2 Single Mode Fiber Optic Adapter/Coupler with Flange

SC/APC to SC/APC Simplex OS2 Single Mode Fiber Optic Adapter/Coupler with Flange

€ 1,00
Inclusief BTW Geleverd binnen 1 - 2 (werk)dagen
Aantal
Op Voorraad

SC/APC to SC/APC Simplex OS2 Single Mode Fiber Optic Adapter/Coupler with Flange

FS
1 Item

Specifieke referenties

MPN
AD-SCA-SCA-SM-SX-FS