• Delta Fiber Netwerk
  • KPN WBA
  • ODF
Zaram XGS-PON ONU SFP+
search
  • Zaram XGS-PON ONU SFP+

Zaram XGS-PON ONU SFP+

€ 130,00
Inclusief BTW Geleverd binnen 1- 2 (werk)dagen
Provider: Delta Fiber Netwerk
Aantal
Op Voorraad

Te gebruiken op het XGSPON netwerk van DFN (oa Delta & Caiway), ODF (oa Odido & Freedom) en KPN

ZARAM XGSPON-STICK is een "Embedded XGSPON-MAC Optical Network Terminal (ONT)" met Small Form-factor Pluggable (SFP+) verpakking. De XGSPON-STICK biedt een insteekbare XGSPON-interface voor "mobiele backhaul-toepassing" en "FTTx-verbinding over bestaande L2 Ethernet-switch". Deze biedt ook symmetrische/asymmetrische PON-MAC-protocollen, die een geavanceerd ONT-beheersysteem zoals alarmen, provisionering omvat. De 10GPON MAC past in bestaande communicatieapparatuur, zodat serviceproviders probleemloos kunnen upgraden naar 10GPON.


Instructies
- Let op: Indien de PON-ID opgegeven moet worden, kies dan de volgende code: ZRMTxxxxxxxx (en niet ZarmCNxxxxxxxx).
- Deze SFP-module vereist een SC/UPC (blauwe) connector voor correcte aansluiting.

Zaram
ZXOS11NPI
38 Items

Datasheet

Delta Fiber Netwerk
Delta Fiber Netwerk
KPN WBA
KPN WBA
Open Dutch Fiber
ODF

Je bent misschien ook geïnteresseerd in